1 procent


Środki zbierane w ramach akcji 1% podatku przekazujemy na aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych oraz organizację charytatywnych wydarzeń kulturalnych i sportowych, z których pomnożony dochód jest przeznaczany na pomoc osobom niepełnosprawnym, przede wszystkim na zakup sprzętu medycznego, terapie i lekarstwa. Z każdej zainwestowanej w ten sposób 1 zł otrzymujemy ok. 2 zł, z czego ok. 1,5 zł przekazujemy bezpośrednio naszym beneficjentom, a ok. 0,5 zł przeznaczamy na dalsze pomnażanie.

Nie jesteśmy tylko biernym odbiorcą i przekaźnikiem 1%, ale własną, nieodpłatną pracą pomnażamy otrzymane pieniądze, wspierając osoby niepełnosprawne poprzez organizację imprez sportowych i kulturalnych dla mieszkańców Gliwic i województwa śląskiego.


Wesprzyj "Całą Naprzód" wpisując w PIT nasz nr KRS: 0000328818

lub rozlicz się za pomocą:

Program do rozliczania PIT 2016 online - e-pity 2016

   

 

 

Nasze działania możesz wesprzeć również przekazując darowiznę

STOWARZYSZENIE "CAŁA NAPRZÓD"
ul. Kościuszki 35, 44-100 Gliwice

Nr rachunku głównego: Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204
Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl