1st Wizz Air Katowice Half Marathon

1st Wizz Air Katowice Half Marathon

jpg

 

To już oficjalne!
5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco.
Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!

 

Zaczynamy!

3, 2, 1… start! Zapraszamy na pierwszą edycję WizzAir Katowice Half Marathon, który odbędzie się 10 czerwca 2018 roku na terenie Katowic. Przedsięwzięcie to zawróci w głowie nie tylko biegaczom, ale i oczaruje mieszkańców, a także zintegruje różne społeczności w duchu sportowego zaangażowania.

WizzAir Katowice Half Marathon to przede wszystkim biegi w samym sercu Śląska: 21, 10 i 5 km, NordicWalking (5 km), bieg sztafetowy (4 x 5 km), biegi dla dzieci (200 m, 400 m, 800 m).

Będzie to także szereg imprez i wydarzeń towarzyszących, o których będziemy informować Was na bieżąco. WizzAir Katowice Half Marathon to wydarzenie dla każdego, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego już dziś zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi szczegółami które znajdziecie na stronie www https://halfmarathonkce.pl/ oraz do zapisywania się na to jedyne w swoim rodzaju biegowe wydarzenie.

 

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl