Bednarek Jakub

Jakub przyszedł na świat z mózgowym porażeniem dziecięcym czterokończynowym spastycznym. Rodzice chcąc zapewnić swojemu synowi jak najlepszy rozwój poddają Jakuba systematycznej i wielokierunkowej rehabilitacji. Niestety wiek Kuby uniemożliwia mu terapię ze środków NFZ, gdyż według przepisów należy mu się tylko 10 zabiegów na rok. Obecnie Jakub ma prywatne zabiegi rehabilitacyjne, z którymi związane są duże wydatki finansowe.

Jakub jest całkowicie niesamodzielny i wymaga pomocy w każdym aspekcie swojego funkcjonowania. Dzięki ogromnemu trudowi i ciężkiej pracy zarówno rodziców jak i zespołu rehabilitantów Kuba może samodzielnie siedzieć, chodzić z pomocą dorosłej osoby oraz jeździć na rowerze czterokołowym. 

Gdy 15 lat temu Jakub został adoptowany jego rodzice nie wiedzieli że nie otrzymają żadnej pomocy ze strony instytucji państwowych. Sytuacje materialną rodziny komplikuje dodatkowo choroba ojca Jakuba - cukrzyca insulinozależna. 

 

Jak wesprzeć Jakuba:


1% - w deklaracji podatkowej należy wpisać nr KRS 0000328818, cel szczegółowy: Jakub Bednarek.

DAROWIZNA – darowizna ukierunkowana na Jakuba (Stowarzyszenie „Cała Naprzód” ul. Kościuszki 35 44-100 Gliwice Raiffeisen Bank Polska S.A. 55 1750 0012 0000 0000 3845 0204 tytuł wpłaty: Darowizna– Jakub Bednarek).

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl