Do pobrania

Poniżej zamieszczamy komplet dokumentów do pobrania dla osób będących beneficjentami "Całej Naprzód" oraz dla osób ubiegających się o wsparcie. Dokumenty należy pobrać i otworzyć programem do rozpakowywania plików (np. bezpłatny 7-zip).


Dokumenty dla beneficjenta Stowarzyszenia "Cała Naprzód" (aktualne na dzień 3 maja 2017 roku):

[pobierz]

 

Dokumenty dla beneficjenta Fundacji "Cała Naprzód" (aktualne na dzień 3 maja 2017 roku):

[pobierz]

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl