Hałas Miasta

Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls.

 

Hałas Miasta vol. 4 - 2 lipca 2016, ul. Średnia w Gliwicach - koncert plenerowy (Ministerstwo Śledzia i Wódki).


UWAGA: W trakcie 4. edycji Hałasu Miasta zebrano łącznie 3 177,47 zł - w całości przekazane na pomoc dla Aneczki Urban


Ministerstwo Śledzia i Wódki Gliwice, Wiewiórka na Drzewie i Stowarzyszenie Cała Naprzód mają zaszczyt zaprosić na czwartą edycję wydarzenia Hałas Miasta. Już po raz drugi Hałas Miasta wychodzi na ulice by jeszcze lepiej poczuć tętno miasta i trafić do jego mieszkańców. Zeszłoroczna formuła koncertu na ulicy Średniej sprawdziła się w 100%. Cel i idea całego przedsięwzięcia od czterech lat pozostają niezmienione. Gwarantujemy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Za sprawą tego wydarzenia chcemy dać Wam dobrą rozrywkę, ale także promować lokalną kulturę i integrować naszą lokalną społeczność. Hałas Miasta to nie tylko muzyka, wspaniali ludzie i dobra zabawa. To także pomoc potrzebującym. Po raz czwarty Hałas Miasta zagra dla ośmioletniej już Ani Urban.

 

ZAGRAJĄ:

Wiewiórka na drzewie, Skorup, Glass Ballerina

 

START: 18.00

WJAZD: FREE
do każdego zakupionego podczas imprezy napoju oraz jedzenia doliczona będzie złotówka, która zostanie przekazana na dalsze leczenie i poprawę komfortu życia małej Ani Urban. Będą też licytacje, zbiórka do puchy oraz stoisko z gadżetami i płytami Hałas Miasta – wszystkie zebrane tego dnia środki zostaną przekazane Ani.

CEL: zbieramy środki na zakup nowego gorsetu i sfinansowanie turnusu rehabilitacyjnego dla Aneczki Urban


 

HAŁASOWANIE w poprzednich latach

 

Hałas Miasta - 13.04.2013, CKS Mrowisko

Był to pierwszy taki przegląd gliwickich kapel. Spektrum gatunków rozciągało się od muzyki reggae, przez rock’n’roll, funkujący hip-hop po ciężkie brzmienia. Na scenie oglądaliśmy: A-Front, Hajva, Nox, Wiewiórkę na drzewie, JaHoo oraz Dżentelmenels. Dochód z imprezy tj. 5 825,65 zł został przekazany na zakup ortez dla Ani Urban, dziewczynki, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari.


Hałas Miasta vol. 2 - 26.04.2014, Spirala w CKS Mrowisko

HM vol. 2 to kolejna edycja imprezy, z której dochód przeznaczony został na pomoc dla niepełnosprawnej Ani Urban. Tym razem na scenie pojawiły się zespoły z Gliwic i okolic: Wiewiórka na Drzewie, NOX, 8 Lat w Tybecie, Fifidroki i Dzioło. Podczas imprezy zorganizowany został również konkurs z nagrodami od głównego sponsora - PWiK Gliwice. Hałasowicze mogli częstować się świetnym ciastem z wege baru Złoty Osioł. Na stoisku można było nabyć również płytę „Cała Naprzód”, na którą kawałki nagrały gliwickie zespoły: Wiewiórka na Drzewie, Dzioło, Mom Bassa, A-Front i JaHoo. Dodatkowo na płycie znalazł się kawałek „Hałas Miasta” w wykonaniu Wiewiórki na Drzewie. Wcześniej został do niego nakręcony klip, w którym wystąpiła sama Ania Urban. Zapraszamy Was do przesłuchania kawałka i obejrzenia klipu: https://www.youtube.com/watch?v=vEVvn2AQmO4.

Kolejny raz świetnie się bawiliśmy, a wynik finansowy koncertu to 3113,74 zł!

 

Hałas Miasta vol. 3 - 04.07.2015 , ul. Średnia w Gliwicach

 

Była to pierwsza plenerowa odsłona Hałasu Miasta.

Zmienilismy trochę formułę wydarzenia, ale cel i idea całego przedsięwzięcia pozostały bez zmian. I był to strzał w dziesiątkę! Na ulicy Średniej przy Ministerstwie Śledzia i Wódki bawiło sie kilkaset osób. Tak jak w latach ubiegłych zagwarantowaliśmy dużo dobrej, różnorodnej muzyki, radość płynącą z muzyki i wyśmienite towarzystwo. Dzięki Waszemu zaangazowaniu zebraliśmy 3548,10 zł.

 

Dla Ani Urban zagrali: Wiewiórka na drzewie, Dżentelmenels i Minimum Masy

 

Mamy nadzieję, że za rok znów zrobimy razem HAŁAS!

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl