Zuzanna i Jacek Stęszewski w Gliwicach

24 września znowu zagramy, oczywiście charytatywnie! Ten koncert z jednej strony będzie generatorem genialnych wrażeń muzycznych, a z drugiej da wymierną pomoc. Stowarzyszenie Cała Naprzód zaprasza na koncert charytatywny Jacka Stęszewskiego (wokalisty zespołu Koniec Świata) i Zuzanny Moczek. Sobota, 19:00 w Centrum Kultury Jazovia. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz Pawła Lewka zmagającego się z chorobą Buergera. Więcej treści znajdziecie na naszym wydarzeniu:  https://www.facebook.com/events/307839552903857/   Bądźcie tam razem z nami!
Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl