Zostań Latarnikiem Polski Cyfrowej!

Zapraszamy do udziału w projekcie Polska Cyfrowa Równych Szans, który ma na celu edukację cyfrową osób z pokolenia 50+. Aby zostać Latrnikiem należy wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu - organizatorzy pokrywają wszelkie koszty oprócz dojazdu uczestników. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat Trenera Kompetencji Cyfrowych, zestaw niezbędnych materiałów, a także gadżety, takie jak pendrive"y i plecaki.

Szkolenie trwa dwa dni. Wymagania odnośnie uczestników, to:
- wiek 16+;
- podstawowa znajomość obsługi komputera.

Aby zapisać się na szkolenie, które będzie organizowane w Gliwicach należy skontaktować się z panem Lechem Guzowskim, Koordynatorem Procesu Rekrutacji PCRS (tel. 535 702 222; e-mail: rekrutacja@mwi.pl). W zgłoszeniu należy zaznaczyć, że dotyczy ono Gliwic.

Więcej na temat projektu na stronie http://latarnik.mwi.pl.

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl