Zostań Latarnikiem Polski Cyfrowej!

Zapraszamy do udziału w projekcie Polska Cyfrowa Równych Szans, który ma na celu edukację cyfrową osób z pokolenia 50+. Aby zostać Latrnikiem należy wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu - organizatorzy pokrywają wszelkie koszty oprócz dojazdu uczestników. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat Trenera Kompetencji Cyfrowych, zestaw niezbędnych materiałów, a także gadżety, takie jak pendrive"y i plecaki.

Szkolenie trwa dwa dni. Wymagania odnośnie uczestników, to:
- wiek 16+;
- podstawowa znajomość obsługi komputera.

Aby zapisać się na szkolenie, które będzie organizowane w Gliwicach należy skontaktować się z panem Lechem Guzowskim, Koordynatorem Procesu Rekrutacji PCRS (tel. 535 702 222; e-mail: rekrutacja@mwi.pl). W zgłoszeniu należy zaznaczyć, że dotyczy ono Gliwic.

Więcej na temat projektu na stronie http://latarnik.mwi.pl.

Aktualnosci
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Cały 1% Naprzód 2018 Zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Cała Naprzód z Gliwic poprzez przekazanie swojego 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000328818
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl