Blaszki dla Hospicjum

Zapraszamy do włączenia się do akcji Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach polegającej na zbieraniu blaszek załączanych do listów. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup koncentratora tlenu, którego równowartość wynosi około 3900 blaszek. Na razie Hospicjum uzbierało 66 blaszek, zatem wiele brakuje.

Blaszki można zostawiać w portierni Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, ul. Daszyńskiego 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 - 22.00. Weekend - o dowolnej godzinie.

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl