Blaszki dla Hospicjum

Zapraszamy do włączenia się do akcji Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach polegającej na zbieraniu blaszek załączanych do listów. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zakup koncentratora tlenu, którego równowartość wynosi około 3900 blaszek. Na razie Hospicjum uzbierało 66 blaszek, zatem wiele brakuje.

Blaszki można zostawiać w portierni Hospicjum Miłosierdzia Bożego w Gliwicach, ul. Daszyńskiego 29 od poniedziałku do piątku w godzinach 15.00 - 22.00. Weekend - o dowolnej godzinie.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl