Cała naprzód Piast Gliwice!

Z przyjemnością informujemy, że od 8 listopada 2012 roku "Cała Naprzód" jest oficjalnym partnerem Piasta Gliwice! Jak pewnie niektórzy pamietają, CN z Piastem współpracował już wcześniej, była to jednak współpraca nieformalna. Pierwszym krokiem ze strony Klubu było przekazanie unikalnych gadżetów na aukcję charatytatywną, natomiast wolontariusze Stowarzyszenia na meczu Piasta z Ruchem malowali twarze najmłodszym kibicom z sektora rodzinnego. Razem możemy więcej! Zapraszamy na mecze, zapraszamy na koncerty. Cała naprzód Piast Gliwice!

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl