Cała naprzód Piast Gliwice!

Z przyjemnością informujemy, że od 8 listopada 2012 roku "Cała Naprzód" jest oficjalnym partnerem Piasta Gliwice! Jak pewnie niektórzy pamietają, CN z Piastem współpracował już wcześniej, była to jednak współpraca nieformalna. Pierwszym krokiem ze strony Klubu było przekazanie unikalnych gadżetów na aukcję charatytatywną, natomiast wolontariusze Stowarzyszenia na meczu Piasta z Ruchem malowali twarze najmłodszym kibicom z sektora rodzinnego. Razem możemy więcej! Zapraszamy na mecze, zapraszamy na koncerty. Cała naprzód Piast Gliwice!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl