Wynik finansowy V ŚFCH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy kolejną zbiórkę publiczną, prowadzoną na podstawie pozwolenia Prezydenta Miasta Gliwice. W trakcie jej trwania, a przede wszystkim w trakcie Śląskiego Festiwalu Charytatywnego z dnia 16 listopada 2012 r., udało się zebrać kwotę 4.099,15 zł. Wsparcie zostanie przekazane na rzecz dwóch osób niepełnosprawnych, podopiecznych Stowarzyszenia „Cała Naprzód” - Szymka Żydka, chorującego na porażenie mózgowe dziecięce oraz Pawła Lewka, zmagającego się z chorobą Buergera. Dziękujemy za wsparcie i zabawę!

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl