Wynik finansowy V ŚFCH

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zakończyliśmy kolejną zbiórkę publiczną, prowadzoną na podstawie pozwolenia Prezydenta Miasta Gliwice. W trakcie jej trwania, a przede wszystkim w trakcie Śląskiego Festiwalu Charytatywnego z dnia 16 listopada 2012 r., udało się zebrać kwotę 4.099,15 zł. Wsparcie zostanie przekazane na rzecz dwóch osób niepełnosprawnych, podopiecznych Stowarzyszenia „Cała Naprzód” - Szymka Żydka, chorującego na porażenie mózgowe dziecięce oraz Pawła Lewka, zmagającego się z chorobą Buergera. Dziękujemy za wsparcie i zabawę!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl