Drugie życie gitary

Masz w domu niepotrzebną gitarę akustyczną lub klasyczną? Nową, starą, ze strunami czy bez - niech się nie kurzy, zrób z niej użytek. Przekaż ją nam, my przeobrazimy ją w dzieło sztuki a w trakcie wystawy zbierzemy pieniądze na pomoc osobom niepełnosprawnym. Swoją gitarę będziesz mógł podziwiać na wystawie planowanej na początek 2013 roku, której "Cała Naprzód" będzie patronować. Zajrzyj do piwnicy, zajrzyj na strych, popytaj przyjaciół - i skontaktuj się z nami, my zajmiemy się resztą. Koorydnator akcji i główny organizator planowanej wystawy: Andrzej Siciarz, e-mail: siciarz@onet.eu, nr tel.: 504 573 099.

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl