Drugie życie gitary

Masz w domu niepotrzebną gitarę akustyczną lub klasyczną? Nową, starą, ze strunami czy bez - niech się nie kurzy, zrób z niej użytek. Przekaż ją nam, my przeobrazimy ją w dzieło sztuki a w trakcie wystawy zbierzemy pieniądze na pomoc osobom niepełnosprawnym. Swoją gitarę będziesz mógł podziwiać na wystawie planowanej na początek 2013 roku, której "Cała Naprzód" będzie patronować. Zajrzyj do piwnicy, zajrzyj na strych, popytaj przyjaciół - i skontaktuj się z nami, my zajmiemy się resztą. Koorydnator akcji i główny organizator planowanej wystawy: Andrzej Siciarz, e-mail: siciarz@onet.eu, nr tel.: 504 573 099.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl