Hałas Miasta - rezerwacja biletów

A-Front, Dżentelmenels, Hajva, JaHoo, Nox i Wiewiórka na Drzewie, czyli "Hałas Miasta", muzyczny puls Gliwic w Centrum Kultury Studenckiej "Mrowisko". Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj swój puls do Jego. To pierwsza edycja takiego przeglądu gliwickich kapel. Cel: zbieramy środki potrzebne na zakup ortez i gorsetu dla pięcioletniej Ani Urban z Gliwic, o której możecie poczytać w zakładce "Pomagamy". Ania, trzymaj się, gramy dla Ciebie!

Informacje o biletach i rezerwacje:
http://rezerwacja.calanaprzod.org

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl