HALO!GEN już w ten weekend!

HALO!GEN to posiadająca już swoją rangę, dwudniowa interdyscyplinarna impreza kulturalna o zasięgu regionalnym, mająca na celu prezentację mieszkańcom Śląska współczesnej polskiej kultury i sztuki. Łączy pokazy filmowe, wystawy oraz muzykę, wszystkie o wysokich walorach artystycznych.

Impreza odbywa się w gliwickiej Starej Fabryce Drutu – kompleksie pofabrycznych hal, których surowe, industrialne piękno stanowi idealną oprawę dla odbywających się tu wydarzeń kulturalnych.

Gwiazdami siódmej już edycji HALO!GENu, który odbędzie się 26–27 kwietnia będą zespoły R.U.T.A i Paprika Korps.

Więcej informacji: www.facebook.com/starafabrykadrutu

 


Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl