Uratujmy serce Łukaszka!

Łukasz Gibałka ma 4 lata. Mieszka w Gliwicach. Urodził się z połową serduszka. Teraz Łukasza czeka kolejne wyzwanie – szósta operacja serca, czternasta w jego życiu – ostatni etap leczenia. Jedyną nadzieją, aby została wykonana jest wyjazd do Niemiec, gdzie profesor Edward Malec podejmie się jej wykonania. Koszt takiej operacji to 36 500 euro, tj. około 156 000 złotych. Czasu jest niewiele, planowany termin to II połowa tego roku. Apelujemy – pomóżcie uratować serce Łukaszka!

Wpłat można dokonywać na konto o nr: 86 1600 1101 0003 0502 1175 2150 (koniecznie z dopiskiem ŁUKASZ GIBAŁKA), Fundacja na rzecz dzieci z wadami serca Cor Infantis ul. Nałęczowska 24 20-071 Lublin. Historia Łukasza na stronie: www.lukaszek-gibalka.blogspot.com

Łukaszka można wspomóc również za pośrednictwem portalu Siępomaga: http://www.siepomaga.pl/f/corinfantis/c/924


 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl