CN na WOŚP

12 stycznia Cała Naprzód i reprezentanci Niedzielnej Ligi Futsalu pompowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz wynik to (uwaga, uwaga...) 3,5 tys. zł!

Wzmiankę o nas możecie przeczytać w Nowinach Gliwickich:

"Nie brakowało też niekonwencjonalnych sposobów pozyskiwania datków. Widoczny na zdjęciu Tomek ze Stowarzyszenia Cała Naprzód robił pompki dla WOŚP. Za każdą zarobioną trzeba było wrzucić złotówkę do skarbony. Jak donieśli nam koledzy Tomka, wykonał tych ćwiczeń w niedzielę około stu. Brawo! Samo Stowarzyszenie oraz działacze i piłkarze Niedzielnej Ligi Futsalu uzbierali w niedzielę 3,5 tys. zł."Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl