CN na WOŚP

12 stycznia Cała Naprzód i reprezentanci Niedzielnej Ligi Futsalu pompowali na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasz wynik to (uwaga, uwaga...) 3,5 tys. zł!

Wzmiankę o nas możecie przeczytać w Nowinach Gliwickich:

"Nie brakowało też niekonwencjonalnych sposobów pozyskiwania datków. Widoczny na zdjęciu Tomek ze Stowarzyszenia Cała Naprzód robił pompki dla WOŚP. Za każdą zarobioną trzeba było wrzucić złotówkę do skarbony. Jak donieśli nam koledzy Tomka, wykonał tych ćwiczeń w niedzielę około stu. Brawo! Samo Stowarzyszenie oraz działacze i piłkarze Niedzielnej Ligi Futsalu uzbierali w niedzielę 3,5 tys. zł."Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl