ElectriCITY

28.02.2014. Ostatni dzień lutego. Piątek. Przygotujcie się na ElectriCITY - jedyny w swoim rodzaju koncert. Stowarzyszenie „Cała Naprzód" tym razem zabierze Was w świat muzyki elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ-ów z Gliwic, organizator lokalnej sceny klubowej, KEN-G przedstawi Wam trochę gliwickiego, niekomercyjnego i ambitnego uderzenia, a piękna, młoda i zdolna DJ Alexsoundra z Sosnowca zadba o dobre, housowe rytmy. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie pięcioosobowy „duet” BRZOSKA i GAWROŃSKI – łączący muzykę elektroniczną, gitarową, śpiew oraz gadaną i wykrzykiwaną poezję. Tak - to poezja, której nie należy się bać. Będzie to ELEKTROPOEZJA. Zespół założony przez utalentowanego poetę z Katowic, który w swoich utworach często ironicznie komentuje rzeczywistość, oraz zdolnego producenta i autora muzyki – Dominika Gawrońskiego. Jeżeli lubisz na przykład Świetliki, to polubisz także Brzoskę i Gawrońskiego, choć jak sami artyści podkreślają – tyle samo te dwa zespoły łączy, jak i dzieli. Ten koncert to pozycja obowiązkowa. Również dlatego, że po raz kolejny Stowarzyszenie "Cała Naprzód" będzie pomagać. Komu? Pięcioletnia Aneczka Urban musi otrzymać pomoc na leczenie, gdyż od urodzenia zmaga się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiariego. Ty możesz jej w tym pomóc.

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl