ElectriCITY

28.02.2014. Ostatni dzień lutego. Piątek. Przygotujcie się na ElectriCITY - jedyny w swoim rodzaju koncert. Stowarzyszenie „Cała Naprzód" tym razem zabierze Was w świat muzyki elektronicznej. Jeden z najlepszych DJ-ów z Gliwic, organizator lokalnej sceny klubowej, KEN-G przedstawi Wam trochę gliwickiego, niekomercyjnego i ambitnego uderzenia, a piękna, młoda i zdolna DJ Alexsoundra z Sosnowca zadba o dobre, housowe rytmy. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie pięcioosobowy „duet” BRZOSKA i GAWROŃSKI – łączący muzykę elektroniczną, gitarową, śpiew oraz gadaną i wykrzykiwaną poezję. Tak - to poezja, której nie należy się bać. Będzie to ELEKTROPOEZJA. Zespół założony przez utalentowanego poetę z Katowic, który w swoich utworach często ironicznie komentuje rzeczywistość, oraz zdolnego producenta i autora muzyki – Dominika Gawrońskiego. Jeżeli lubisz na przykład Świetliki, to polubisz także Brzoskę i Gawrońskiego, choć jak sami artyści podkreślają – tyle samo te dwa zespoły łączy, jak i dzieli. Ten koncert to pozycja obowiązkowa. Również dlatego, że po raz kolejny Stowarzyszenie "Cała Naprzód" będzie pomagać. Komu? Pięcioletnia Aneczka Urban musi otrzymać pomoc na leczenie, gdyż od urodzenia zmaga się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiariego. Ty możesz jej w tym pomóc.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl