Zdobądź piłkę z autografami piłkarzy Wisły Kraków

Nie czekaj! Licytujemy od 1 zł. Dochód z licytacji piłki jak zwykle przeznaczony będzie dla podopiecznych Stowarzyszenia "Cała Naprzód". Przedmiotem licytacji jest piłka nożna z autografami następujących zawodników WISŁY KRAKÓW:

Michał Miśkiewicz, Osman Chávez, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Arkadiusz Głowacki, Piotr Brożek, Paweł Brożek, Emmanuel Sarki, Michał Chrapek, Wilde-Donald Guerrier
Sztab Trenerski: Franciszek Smuda, Kazimierz Kmiecik.


Aby zalicytować kliknij TUTAJ! 


Sprawdź co ciekawego licytowaliśmy w przeszłości i obserwuj nasze aukcje. Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie AUKCJE. 

 

 

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl