Zdobądź piłkę z autografami piłkarzy Wisły Kraków

Nie czekaj! Licytujemy od 1 zł. Dochód z licytacji piłki jak zwykle przeznaczony będzie dla podopiecznych Stowarzyszenia "Cała Naprzód". Przedmiotem licytacji jest piłka nożna z autografami następujących zawodników WISŁY KRAKÓW:

Michał Miśkiewicz, Osman Chávez, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Arkadiusz Głowacki, Piotr Brożek, Paweł Brożek, Emmanuel Sarki, Michał Chrapek, Wilde-Donald Guerrier
Sztab Trenerski: Franciszek Smuda, Kazimierz Kmiecik.


Aby zalicytować kliknij TUTAJ! 


Sprawdź co ciekawego licytowaliśmy w przeszłości i obserwuj nasze aukcje. Więcej szczegółów znajdziesz na podstronie AUKCJE. 

 

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl