„GTW TEAM” poszukuje zawodniczek!

Zapisz się w sportowej historii miasta!

Dwadzieścia lat temu (1993 / 1994), zawodniczki z Gliwic sięgnęły po Mistrzostwo Polski w Piłce Nożnej Kobiet. Drużyna pod nazwą Piastunki Gliwice nie miała wtedy sobie równych w całym kraju. Od tego czasu futbol na dużym boisku, w kobiecym wydaniu zanikł, a przecież Gliwice dostarczały także zawodniczek do kadry województwa i Polski.

Od ponad roku sekcja piłki nożnej kobiet rocznik 2000 trenuje pod okiem trenera Dariusza Opoki biorąc udział w turniejach. Przygotowuje się do startu w mistrzostwach Polski w Futsalu oraz do rozgrywek ligowych w sezonie 2014/2015. To był pierwszy krok - powołać drużynę młodzieżową – mówi trener Opoka. Teraz czeka nas następny. Ogłaszamy nabór do kadry seniorek! Mam nadzieję, że już od września zagramy w lidze, i że pojawi się dużo zawodniczek, które chcą grać w piłkę i powoli podnosić swoje umiejętności oraz awansować jak najwyżej w piłce kobiecej.

Partnerem sportowym Akademii „GTW TEAM” jest Polish Soccer Skills oraz psycholog osiągnięć sportowych Ewa Serowtka.

Treningi naborowe odbywać się będą w każdą środę o godzinie 17:30 (ORLIK, ul. Jasna 31 w Gliwicach), od 12 marca do 26 marca 2014.

Kontakt i informacje: Dariusz Opoka – 500 170 516, darekopoka@poczta.fm oraz www.gtwgliwice.pl.

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl