Wrażenia po ElectriCITY

Z przyjemnością zawiadamiamy, że wynik zbiórki publicznej, darowizn i działań towarzyszących ElectriCITY wyniósł 1454,59 zł.

Wszystkim artystom - Brzoska i Gawroński, DJ Alexsoundra, DJ Ken-G, sponsorom i partnerom serdecznie dziękujemy! Nie możemy tez pominąć i Was - publiczności! Serdeczne dzięki za przybycie i za wsparcie Ani Urban! 

Zaglądajcie do nas, niebawem ruszamy z kolejnymi muzycznymi projektami.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl