OPPa

W niedzielę, 23 marca br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji OPP'a czyli Organizacje Pożytku Publicznego’akcja, która odbyła się przy katedrze św. Piotra i Pawła w Gliwicach. OPP'a to nowa formuła kampanii „Przekaż 1% na rzecz gliwickich OPP” organizowanej przez Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie ma charakter kiermaszu, podczas którego gliwickie organizacje korzystające z przywileju otrzymywania od mieszkańców 1% podatku prezentują swoje działania.

Opowiadaliśmy mieszkańcom o działaniach stowarzyszenia, rozdając nasze jednoprocentowe kalendarzyki promocyjne, zaprezentowaliśmy Niedzielną Ligę Futsalu w osobach Bartka Otorowskiego i Tomka Rudzińskiego, zachęcaliśmy do uczestnictwa w nadchodzącym koncercie Help for Ethiopia oraz Skupie Kultury, oferowaliśmy także słodki poczęstunek, nasze pamiątkowe przypinki i długopisy. Odwiedzający stoisko mogli też przyjrzeć się statuetce, jaką otrzymaliśmy w konkursie Lider Społeczny w kategorii Organizacja Pozarządowa roku 2011. Mieliśmy okazję nawiązać też kontakty z innymi stowarzyszeniami, dzięki czemu udział w akcji był interesujący i na pewno spotkacie nas tam również za rok!

 

Zapraszamy również do oglądania video promocji CN na OPP'a:

 

 

 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl