OPPa

W niedzielę, 23 marca br. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w akcji OPP'a czyli Organizacje Pożytku Publicznego’akcja, która odbyła się przy katedrze św. Piotra i Pawła w Gliwicach. OPP'a to nowa formuła kampanii „Przekaż 1% na rzecz gliwickich OPP” organizowanej przez Gliwickie Centrum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie ma charakter kiermaszu, podczas którego gliwickie organizacje korzystające z przywileju otrzymywania od mieszkańców 1% podatku prezentują swoje działania.

Opowiadaliśmy mieszkańcom o działaniach stowarzyszenia, rozdając nasze jednoprocentowe kalendarzyki promocyjne, zaprezentowaliśmy Niedzielną Ligę Futsalu w osobach Bartka Otorowskiego i Tomka Rudzińskiego, zachęcaliśmy do uczestnictwa w nadchodzącym koncercie Help for Ethiopia oraz Skupie Kultury, oferowaliśmy także słodki poczęstunek, nasze pamiątkowe przypinki i długopisy. Odwiedzający stoisko mogli też przyjrzeć się statuetce, jaką otrzymaliśmy w konkursie Lider Społeczny w kategorii Organizacja Pozarządowa roku 2011. Mieliśmy okazję nawiązać też kontakty z innymi stowarzyszeniami, dzięki czemu udział w akcji był interesujący i na pewno spotkacie nas tam również za rok!

 

Zapraszamy również do oglądania video promocji CN na OPP'a:

 

 

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl