HELP FOR ETHIOPIA

Pomaganie nie ma granic!
Cała Naprzód jako stowarzyszenie charytatywno-kulturalne od kilku lat wspiera osoby niepełnosprawne z Gliwic i okolic organizując koncerty, wydarzenia sportowe, akcje społeczne oraz kulturalne. Tym razem chcemy zwrócić uwagę gliwiczan na problem niepełnosprawności w Etiopii. Help for Ethiopia to koncert, z którego dochód zostanie przekazany ośrodkowi dla osób niepełnosprawnych w Etiopii, który prowadzony jest przez Międzynarodowy Ruch Dobroczynny "Betel" funkcjonujący w Etiopii od 2012 roku. W prowadzonym domu mieszka obecnie sześcioro niepełnosprawnych i potrzebujących dzieci. Podopiecznym zapewniana jest troskliwa, profesjonalna opieka oraz usługi medyczne na najwyższym poziomie dostępnym w Etiopii. Tworzone są dla nich godziwe warunki życia. W kraju, w którym niepełnosprawnym przychodzi żyć w niewyobrażalnych wręcz warunkach, wspólnota „Betel” to prawdziwa "Perła Afryki". Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej: www.tamir.betel-charity.org i zaznania się z problemem oraz możliwościami pomocy.

 

ZAGRAJĄ:
Junior Stress
Bethel
Pozyton Sound + Totenton

MIEJSCE:
Klub Studencki Spirala, CKS Mrowisko
ul. Pszczyńska 85, 44-100 Gliwice

START:
20.00

BILETY:
Przedsprzedaż: 20 zł
Dzień koncertu: 25 zł

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl