Kwesta na stadionie Piasta Gliwice

Dzień meczu Piasta Gliwice z Pogonią Szczecin był dniem ostatniego meczu gliwickiej drużyny przed własną publicznością przed podziałem ekstraklasy na dwie grupy, a także ostatnim dniem zbiórki prowadzonej przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód" na stadionie Piasta. Przypominamy - zbiórka prowadzona była od meczu z Wisłą Kraków, czyli od połowy lutego. Wolontariusze stowarzyszenia kwestowali ponadto w trakcie pojedynków z Podbeskidziem Bielsko-Biała i obecnym liderem ligi - warszawską Legią. Łącznie w trakcie 4 kolejek zebrano kwotę prawie 2 tysięcy złotych (dokładnie - 1.951,23 zł). Dochód w całości został przekazany na pomoc Andrzejowi Pawlusiowi, niepełnosprawnemu mieszkańcowi Gliwic i wiernemu kibicowi gliwickiej drużyny. Przypominamy, że każda osoba, która zdecydowała się wesprzeć akcję, otrzymywała w zamian przypinkę z herbem Piasta, wykonaną własnoręcznie przez Andrzeja. Fani Piasta, którzy nie mieli możliwości zaangażować się w zbiórkę, najpewniej dostaną taką możliwość w przyszłości, gdyż wszystko wskazuje na to, iż podobne inicjatywy będą powtarzane. Wszystkim tym, którzy akcję wsparli - serdecznie dziękujemy, także w imieniu Andrzeja.

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl