Help for Ethiopia - tak było!

11 kwietnia w Spirali podczas koncertu „Help for Ethiopia” chcieliśmy zwrócić uwagę gliwiczan na problem niepełnosprawności w Etiopii. Dochód z imprezy został przekazany ośrodkowi dla osób niepełnosprawnych w tym kraju, który prowadzony jest przez Międzynarodowy Ruch Dobroczynny "Betel" funkcjonujący w Etiopii od 2012 roku. Na scenie pojawił się Junior Stress, zespół Bethel oraz Pozyton Sound + Totenton. Maciej Cywiński przybliżył publiczności sytuację materialną tego kraju. Poruszył kwestie mentalności Etiopczyków, ich religię oraz historię. Na koncercie pojawił się również założyciel Ruchu Betel, Andrzej Kalinowski. Odbyło się też wręczenie pamiątkowych zdjęć z podziękowaniami od mieszkańców domu Ewnegenda Tamir. Wynik finansowy imprezy to 3740,97 zł! Dziękujemy!

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl