Help for Ethiopia - tak było!

11 kwietnia w Spirali podczas koncertu „Help for Ethiopia” chcieliśmy zwrócić uwagę gliwiczan na problem niepełnosprawności w Etiopii. Dochód z imprezy został przekazany ośrodkowi dla osób niepełnosprawnych w tym kraju, który prowadzony jest przez Międzynarodowy Ruch Dobroczynny "Betel" funkcjonujący w Etiopii od 2012 roku. Na scenie pojawił się Junior Stress, zespół Bethel oraz Pozyton Sound + Totenton. Maciej Cywiński przybliżył publiczności sytuację materialną tego kraju. Poruszył kwestie mentalności Etiopczyków, ich religię oraz historię. Na koncercie pojawił się również założyciel Ruchu Betel, Andrzej Kalinowski. Odbyło się też wręczenie pamiątkowych zdjęć z podziękowaniami od mieszkańców domu Ewnegenda Tamir. Wynik finansowy imprezy to 3740,97 zł! Dziękujemy!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl