Zróbmy Hałas Miasta dla Aneczki Urban!

HAŁAS MIASTA to muzyczny puls Gliwic. Wsłuchaj się w tętno miasta i dopasuj do niego swój puls! 

Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia Hałas Miasta. Tak jak w roku ubiegłym gwarantujemy dużo dobrej i różnorodnej muzyki. Na scenie gliwickiej Spirali zagrają kapele z Gliwic i okolic. Naszym celem oprócz dobrze zorganizowanego wydarzenia, świetnej zabawy oraz promocji lokalnej kultury i sztuki jest pomoc Ani Urban, a także integracja społeczności gliwickiej.

ZAGRAJĄ:
- 8 lat w Tybecie 
- Fifidroki
- Dzioło
- Wiewiórka na drzewie
- NOX 
+ niespodzianka

MIEJSCE:
Klub Studencki Spirala, CKS Mrowisko
ul. Pszczyńska 85, 44-100 Gliwice

START:
19.00 (wejście od 18.30)

BILETY:
Przedsprzedaż: 15 zł
Dzień koncertu: 20 zł

Aktualnosci
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Cały 1% Naprzód 2018 Zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Cała Naprzód z Gliwic poprzez przekazanie swojego 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000328818
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl