Hałas Miasta vol. 2

 

26 kwietnia w Spirali (CKS Mrowisko) hałasowaliśmy dla niepełnosprawnej Ani Urban - dziewczynki, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. Tym razem na scenie pojawiły się zespoły z Gliwic i okolic: Wiewiórka na Drzewie, NOX, 8 Lat w Tybecie, Fifidroki i Dzioło. Podczas imprezy zorganizowany został również konkurs z nagrodami od głównego sponsora - PWiK Gliwice. Hałasowicze mogli częstować się świetnym ciastem z wege baru Złoty Osioł. Na stoisku można było nabyć również płytę „Cała Naprzód”, na którą kawałki nagrały gliwickie zespoły: Wiewiórka Na Drzewie, Dzioło, Mom Bassa, A-Front i JaHoo. Dodatkowo na płycie znalazł się kawałek „Hałas Miasta” w wykonaniu Wiewiórki na Drzewie. Wcześniej został do niego nakręcony klip, w którym wystąpiła sama Ania Urban. Zapraszamy Was do przesłuchania kawałka i obejrzenia klipu: https://www.youtube.com/watch?v=vEVvn2AQmO4.

Aha! Jeszcze jedno - wynik finansowy koncertu to 3113,74 zł! Mamy nadzieję, że za rok znów zrobimy razem HAŁAS!

 

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl