Hałas Miasta vol. 2

 

26 kwietnia w Spirali (CKS Mrowisko) hałasowaliśmy dla niepełnosprawnej Ani Urban - dziewczynki, która urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową oraz z zespołem Arnolda-Chiari. Tym razem na scenie pojawiły się zespoły z Gliwic i okolic: Wiewiórka na Drzewie, NOX, 8 Lat w Tybecie, Fifidroki i Dzioło. Podczas imprezy zorganizowany został również konkurs z nagrodami od głównego sponsora - PWiK Gliwice. Hałasowicze mogli częstować się świetnym ciastem z wege baru Złoty Osioł. Na stoisku można było nabyć również płytę „Cała Naprzód”, na którą kawałki nagrały gliwickie zespoły: Wiewiórka Na Drzewie, Dzioło, Mom Bassa, A-Front i JaHoo. Dodatkowo na płycie znalazł się kawałek „Hałas Miasta” w wykonaniu Wiewiórki na Drzewie. Wcześniej został do niego nakręcony klip, w którym wystąpiła sama Ania Urban. Zapraszamy Was do przesłuchania kawałka i obejrzenia klipu: https://www.youtube.com/watch?v=vEVvn2AQmO4.

Aha! Jeszcze jedno - wynik finansowy koncertu to 3113,74 zł! Mamy nadzieję, że za rok znów zrobimy razem HAŁAS!

 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl