Mobilizacja przyjaciół NLF!

Przyjaciele! Cała Naprzód w potrzebie!
NLF bierze udział w konkursie Liderzy Społeczni Gliwic 2013 w kategorii Inicjatywa roku 2013. Zwycięzcę tej kategorii wybierzecie Wy! Oddajcie swój głos i pomóżcie Stowarzyszeniu „Cała Naprzód” rozwijać pierwszą charytatywną ligę futsalową w regionie. Co nam da wygrana? Lans na salonach, uściski dłoni ważnych ludzi i 1000 PLN na dalszy rozwój Niedzielnej Ligi Futsalu. 

Głosować możecie na stronie: http://www.gcop.gliwice.pl/strona-325-lider_spoleczny_roku_2013.html
lub poprzez Miejski Serwis Informacyjny. Kupon znajdziecie w pierwszym majowym wydaniu MSI. Każdy głos się liczy!

Niedzielna Liga Futsalu to
2 sezony, w każdym z nich:
18 drużyn.
34 kolejki ligowe.
220 zawodników.
306 rozegranych spotkań.
Łącznie 20 tysięcy złotych pomocy dla osób niepełnosprawnych.
Współpraca z drużynami ekstraklasy.
Mecze pokazowe oraz mecze gwiazd.
Promocja we wszystkich lokalnych mediach.
Nieodpłatne działanie członków Stowarzyszenia „Cała Naprzód”.

 

NLF to ewenement na skalę kraju. Całe rozgrywki ligowe są charytatywne. Znamy turnieje jedno-, dwudniowe, ale cała liga grająca dla osób niepełnosprawnych to tylko mogło się zdarzyć w Gliwicach, w kolebce polskiego futsalu.


Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl