Dołącz do gry!

To już V Turniej GTW CAŁA NAPRZÓD CUP
o Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza
Patronat Honorowy Jarosław Bryś
Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Zabrze
Patronat Honorowy Michał Nieszporek
Starosta Powiatu Gliwickiego


17 maja zostanie rozegrana kolejna edycja imprezy sportowej, którą od pięciu lat organizują dwa gliwickie stowarzyszenia – GTW oraz Cała Naprzód. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta oraz cenne nagrody. Wpisowe, które wpłacą zespoły, zostanie przekazane na zakup strojów dla najuboższych zawodników Akademii „GTW Team”. Nasz środowisko zrobi coś dobrego dla najmłodszych, a zarazem przyszłych zawodników ekstraklasy, gliwickiej ligi Piątek czy Niedzielnej Ligi Futsalu. Dołącz do gry!

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl