Dołącz do gry!

To już V Turniej GTW CAŁA NAPRZÓD CUP
o Puchar Prezydenta Gliwic Zygmunta Frankiewicza
Patronat Honorowy Jarosław Bryś
Prezes Śląskiego Związku Piłki Nożnej – Podokręg Zabrze
Patronat Honorowy Michał Nieszporek
Starosta Powiatu Gliwickiego


17 maja zostanie rozegrana kolejna edycja imprezy sportowej, którą od pięciu lat organizują dwa gliwickie stowarzyszenia – GTW oraz Cała Naprzód. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta oraz cenne nagrody. Wpisowe, które wpłacą zespoły, zostanie przekazane na zakup strojów dla najuboższych zawodników Akademii „GTW Team”. Nasz środowisko zrobi coś dobrego dla najmłodszych, a zarazem przyszłych zawodników ekstraklasy, gliwickiej ligi Piątek czy Niedzielnej Ligi Futsalu. Dołącz do gry!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl