Paweł szuka pracy!

Jeden z naszych podopiecznych, Paweł Lewek, szuka pracy. Paweł jest młodym, sympatycznym człowiekiem, ale od kilku lat walczy z chorobą Buergera, która polega na obumieraniu naczyń włosowatych, powodując martwicę tkanek. Choroba, mimo stosowania wielokrotnego leczenia szpitalnego, pozbawiła go dwóch nóg na wysokości podudzia. Paweł porusza się na wózku, ale ma w pełni sprawne ręce i chętnie podejmie się pracy domowej, typowo chałupniczej. Z zawodu jest technikiem ekonomii, ale jak sam żartuje, może się przekwalifikować nawet na akrobatę :)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - jeśli macie namiary na osoby poszukujące ludzi do pracy, której mógłby się podjąć Paweł, to dajcie znać! Zapytajcie też mamy, taty, wujka Staszka i wszystkich znajomych - może oni widzieli gdzieś odpowiednią ofertę pracy. Pomóżmy naszemu beneficjentowi, ale również przyjacielowi udowodnić, że niepełnosprawni mogą być pełnosprawni nie tylko w zabawie, ale również w pracy! 

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl