Paweł szuka pracy!

Jeden z naszych podopiecznych, Paweł Lewek, szuka pracy. Paweł jest młodym, sympatycznym człowiekiem, ale od kilku lat walczy z chorobą Buergera, która polega na obumieraniu naczyń włosowatych, powodując martwicę tkanek. Choroba, mimo stosowania wielokrotnego leczenia szpitalnego, pozbawiła go dwóch nóg na wysokości podudzia. Paweł porusza się na wózku, ale ma w pełni sprawne ręce i chętnie podejmie się pracy domowej, typowo chałupniczej. Z zawodu jest technikiem ekonomii, ale jak sam żartuje, może się przekwalifikować nawet na akrobatę :)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - jeśli macie namiary na osoby poszukujące ludzi do pracy, której mógłby się podjąć Paweł, to dajcie znać! Zapytajcie też mamy, taty, wujka Staszka i wszystkich znajomych - może oni widzieli gdzieś odpowiednią ofertę pracy. Pomóżmy naszemu beneficjentowi, ale również przyjacielowi udowodnić, że niepełnosprawni mogą być pełnosprawni nie tylko w zabawie, ale również w pracy! 

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl