Paweł szuka pracy!

Jeden z naszych podopiecznych, Paweł Lewek, szuka pracy. Paweł jest młodym, sympatycznym człowiekiem, ale od kilku lat walczy z chorobą Buergera, która polega na obumieraniu naczyń włosowatych, powodując martwicę tkanek. Choroba, mimo stosowania wielokrotnego leczenia szpitalnego, pozbawiła go dwóch nóg na wysokości podudzia. Paweł porusza się na wózku, ale ma w pełni sprawne ręce i chętnie podejmie się pracy domowej, typowo chałupniczej. Z zawodu jest technikiem ekonomii, ale jak sam żartuje, może się przekwalifikować nawet na akrobatę :)

 

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - jeśli macie namiary na osoby poszukujące ludzi do pracy, której mógłby się podjąć Paweł, to dajcie znać! Zapytajcie też mamy, taty, wujka Staszka i wszystkich znajomych - może oni widzieli gdzieś odpowiednią ofertę pracy. Pomóżmy naszemu beneficjentowi, ale również przyjacielowi udowodnić, że niepełnosprawni mogą być pełnosprawni nie tylko w zabawie, ale również w pracy! 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl