Fest Ślůnski Trzi

Jezderkusie, to już trzeci roz!
Frelki i chopy, zaproszomy wos piknie!

Fest Ślůnski, czyli Bardzo Śląski Festiwal, jest cyklicznym wydarzeniem muzycznym, podczas którego prezentujemy artystów tworzących niekonwencjonalną muzykę ściśle osadzoną w realiach Śląska oraz pomagamy osobom niepełnosprawnym.

Na scenie gliwickiej Starej Fabryki Drutu (ul. Dubois 22) 24 maja już po raz trzeci zaprezentują się najważniejsze postacie śląskiego podziemia muzycznego. Tego dnia wyjdą na scenę by wspomóc dwóch podopiecznych Stowarzyszenia Cała Naprzód 6-letniego Szymka Żydka zmagającego się z chorobą Little’a (mózgowe porażenie dziecięce) oraz Pawła Lewka zmagającego się z chorobą Buergera. 

WYSTĄPIĄ: Dohtor Miód, Skorup, Robert Robur, The Syntetic vel Miszcz Pawarotti vel Człowiek Widmo, Slutocasters, Poyutsze
KIEDY: 24 maja 2014
MIEJSCE: Stara Fabryka Drutu, ul. Dubois 22, Gliwice
BILETY: 15/20 zł
Internetowa rezerwacja biletów: bilety.calanaprzod.org
START: od godz. 17.00

Tego nie usłyszycie w Radio Piekary! To wszystko tylko u nas w Starej Fabryce Drutu!

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl