Fest Ślůnski Trzi

Jezderkusie, to już trzeci roz!
Frelki i chopy, zaproszomy wos piknie!

Fest Ślůnski, czyli Bardzo Śląski Festiwal, jest cyklicznym wydarzeniem muzycznym, podczas którego prezentujemy artystów tworzących niekonwencjonalną muzykę ściśle osadzoną w realiach Śląska oraz pomagamy osobom niepełnosprawnym.

Na scenie gliwickiej Starej Fabryki Drutu (ul. Dubois 22) 24 maja już po raz trzeci zaprezentują się najważniejsze postacie śląskiego podziemia muzycznego. Tego dnia wyjdą na scenę by wspomóc dwóch podopiecznych Stowarzyszenia Cała Naprzód 6-letniego Szymka Żydka zmagającego się z chorobą Little’a (mózgowe porażenie dziecięce) oraz Pawła Lewka zmagającego się z chorobą Buergera. 

WYSTĄPIĄ: Dohtor Miód, Skorup, Robert Robur, The Syntetic vel Miszcz Pawarotti vel Człowiek Widmo, Slutocasters, Poyutsze
KIEDY: 24 maja 2014
MIEJSCE: Stara Fabryka Drutu, ul. Dubois 22, Gliwice
BILETY: 15/20 zł
Internetowa rezerwacja biletów: bilety.calanaprzod.org
START: od godz. 17.00

Tego nie usłyszycie w Radio Piekary! To wszystko tylko u nas w Starej Fabryce Drutu!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl