Fest Ślůnski Fest - tak boło!

Fest Ślunski za nami. Dziękujemy wszystkim za obecność! Czy to kapryśna pogoda, czy to finał Ligi Mistrzów - w tym roku wynik finansowy nieco słabszy, niż przy poprzednich edycjach - 2.423,82 zł. Przypominamy - zbieraliśmy na pomoc dla Szymka i Pawła. Raz jeszcze:
Miszczu - wszystko chciało Ci przeszkodzić w występie, psuły Ci się pociągi, jednak ostatecznie dotarłeś - dzięki!
Poyutsze - wiele osób pytało o Was po występach, będzie o Was głośno - dzięki!
Robur - jednoosobowa bomba i siła - dzięki!
Dohtor Miód - bez Ciebie by tego nie było, czapki z głów - dzięki!
Skorup - ekstraklasa muzyczna, ekstraklasa osobista - dzięki!
Slutocasters - klimat, przester, Slutocasters! - dzięki!
I przede wszystkim Wam Festowicze, za dobrą zabawę i pomoc niepełnosprawnym - wielkie, wielkie dzięki!

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl