Wileki Mecz: NLF All Stars - GAF Jasna Gliwice

Już niebawem, bo 15 czerwca w niedzielę, przy ulicy Jasnej 31 w Gliwicach odbędzie się nie lada wydarzenie. Zakończenie drugiego sezonu Niedzielnej Ligi Futsalu uczcimy Wielkim Meczem, w którym zmierzą się zawodnicy All Stars NLF i GAF Jasna Gliwice.


Reprezentanci NLF mieli już okazję rozegrać między sobą "rozgrzewkę" w połowie sezonu w tzw. Meczu Gwiazd. Czy łącząc ponownie siły będą w stanie wygrać spotkanie z drużyną ekstraklasy i tegorocznym finalistą Pucharu Polski? Niewątpliwie zapowiada się ciekawe i atrakcyjne widowisko. Sportowej walki i niesamowitej atmosfery nie zabraknie, ponieważ trener Barszcz obiecał wystawić swoich najlepszych zawodników. Przy okazji odbędzie się wręczenie podziękowań. Swoją obecność na meczu zapowiedziała też mała beneficjentka NLF, Aneczka Urban wraz z mamą.


Wjazd na Wielki Mecz za symboliczną złotówkę wrzuconą do puchy kwestarskiej. Cały dochód przekażemy oczywiście na pomoc niepełnosprawnym beneficjentom.


Tym samym organizatorzy Niedzielnej Ligi Futsalu, laureaci Inicjatywy roku 2013 zapraszają wszystkich sympatyków futsalu, dzieci i młodzież, mieszkańców Gliwic i okolic na tą szczególną celebrację idei charytatywnej, sportowej aktywności - 15 czerwca, godz. 16:00, hala Jasna31!

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl