Sprawne Gliwice.

Sprawne Gliwice to wspólny projekt Nowin Gliwickich i Stowarzyszenia Cała Naprzód. Razem z Agnieszką Filipkowską chorującą na SMA poddajemy testowi gliwickie budynki i lokale użyteczności publicznej, sprawdzamy czy i jak są one dostępne dla osób niepełnosprawnych. Chcemy pokazać, że proste rozwiązania nie muszą być drogie. Pragniemy uwrażliwić właścicieli i zarządców budynków na bariery, jakie musi pokonać osoba poruszająca się na wózku. Chwalimy dobre i przykładne rozwiązania, mówimy w jaki sposób można poprawić i usprawnić niektóre miejsca. Pokazujemy niedociągnięcia po to, aby nasze miasto było wspólną przestrzenią dla nas wszystkich, tych na dwóch nogach i na czterech kółkach.

 

Śledźcie aktualności z akcji u nas oraz w Nowinach Gliwickich.

Aktualnosci
Stowarzyszenie Cała Naprzód wraz z Piastem Gliwice zaprasza Państwa do licytacji kolacji z Gerardem Badią, która odbędzie się w czasie koncertu „Hałas Miast vol.5” 1 lipca 2017 na ulicy Średniej w Gliwicach przy Ministerstwie Śledzia i Wódki. Całkowity dochód z licytacji przeznaczony jest dla Aneczki Urban. Zapraszamy serdecznie do wsparcia. Planowana godzina licytacji 18.30-19.00.
Pierwsze Silent Disco w Gliwicach doczekało się kontynuacji. Znowu robimy Cichą Barbórkę!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl