Sprawne Gliwice.

Sprawne Gliwice to wspólny projekt Nowin Gliwickich i Stowarzyszenia Cała Naprzód. Razem z Agnieszką Filipkowską chorującą na SMA poddajemy testowi gliwickie budynki i lokale użyteczności publicznej, sprawdzamy czy i jak są one dostępne dla osób niepełnosprawnych. Chcemy pokazać, że proste rozwiązania nie muszą być drogie. Pragniemy uwrażliwić właścicieli i zarządców budynków na bariery, jakie musi pokonać osoba poruszająca się na wózku. Chwalimy dobre i przykładne rozwiązania, mówimy w jaki sposób można poprawić i usprawnić niektóre miejsca. Pokazujemy niedociągnięcia po to, aby nasze miasto było wspólną przestrzenią dla nas wszystkich, tych na dwóch nogach i na czterech kółkach.

 

Śledźcie aktualności z akcji u nas oraz w Nowinach Gliwickich.

Aktualnosci
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Cały 1% Naprzód 2018 Zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Cała Naprzód z Gliwic poprzez przekazanie swojego 1% podatku, wystarczy w zeznaniu podatkowym wpisać nr KRS 0000328818
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl