Flea Market - Erasmusi praktycznie i charytatywnie.

30 września odbył się Flea Market na terenie CKS Mrowisko. Flea Market jest to jedna z akcji organizowanych prze ESN SUT Gliwice. Gdy grupa Erasmusów wyjeżdża z Polski w okresie wakacyjnym zostawia wiele urządzeń użytku domowego, które można wykorzystać ponownie (np. garnki, talerze, sztućce, suszarki, mikrofalówki). ESN SUT Gliwice - organizacja studencka zajmująca się organizowaniem czasu dla studentów z zagranicy, dostaje od nich te wszystkie urządzenia i organizuje dla następnej grupy Erasmusów Flea Market. Mogą na nim zakupić zebrane urządzenia za dobrowolną kwotę. Uzbierana kwota przekazywana jest na wybrany cel charytatywny.

 

Przypomina Wam to coś? Nam bardzo kojarzy się z ideą Skupu Kultury, który jest jedną z naszych inicjatyw. Na dodatek jest nam bardzo miło, ponieważ w tym roku ESN zdecydowało, że dochód z Flea Market będzie niósł wsparcie dla osób niepełnosprawnych. Erasmusi zebrali 1004,26 zł + 20 euro, które zasiliło konto „Całej Naprzód”! Wszystkim, którzy brali udział w akcji bardzo dziękujemy, a Wam polecamy zapoznać się z działalnością ESN SUT (które oprócz Flea Market tworzy wiele świetnych inicjatyw!). 

Aktualnosci
Konkurs Fotorgaficzny "Tu czytam!" w ramach Skupu Kultury 2018
Gra miejska "Znajdźki Terenowe"
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl