Kasza i Cała Naprzód razem dla Marcela!

W trakcie Benefisu Jarosława Kaszowskiego będziemy zbierać pieniądze na leczenie 6-letniego Marcela.


ZAWSZE RAZEM! OD B-KLASY DO EKSTRAKLASY czyli benefis Jarosława Kaszowskiego na stadionie miejskim przy ul. Okrzei odbędzie się w najbliższą niedzielę 12 października.


Impreza oprócz sportowego i rodzinnego charakteru będzie miała także wymiar charytatywny. Nasi wolontariusze będą prowadzić zbiórkę do puszek kwestarskich na dofinansowanie do leczenia Marcela - syna przyjaciół Kaszy chorującego na autyzm. Jednym z pomysłodawców zbiórki jest sam Jarek Kaszowki, jesteśmy wdzięczni, że zwrócił się właśnie do nas i możemy dołożyć swoją cegiełkę do tego wydarzenia.


Natomiast od rana na bocznym boisku treningowym Piasta będzie miał miejsce turniej Kibiców Piasta Gliwice. Oczywiście, nie może nas tam zabraknąć! Poprosiliśmy drużynę ZKSN Górnośląski Zabrze (ponieważ bardzo podoba nam się ich zgranie i dynamiczna gra), żeby reprezentowała w tym turnieju Niedzielną Ligę Futsalu. Musicie koniecznie wpaść pokibicować kolegom z parkietu. Pierwszy mecz rozegrają z Szobiszowicami o 8:00, a kolejny z Kirchoffem o 10:00.


Serdecznie zapraszamy wszystkich gliwiczan i kibiców Piasta do wspólnego przeżywania tego wyjątkowego dnia. Pokażmy Jarkowi Kaszowskiemu, że jest naszym bohaterem. Pokażmy po raz kolejny, że mamy wielkie serca!


Harmonogram benefisu Jarosława Kaszowskiego:

8:30 – 13:00: Turniej Kibiców Piasta Gliwice – część finałowa;

9:00 – 13:00: Turniej Szkół Podstawowych;

9:00 – 14:00: Miasteczko sportowe dla dzieci (m.in. konsole PlayStation, stoliki do piłkarzyków, dmuchane zamki)

9:00 – 13:00: Pokazy różnych dyscyplin sportowych oraz prezentacja gliwickiej jednostki wojskowej:

- szermierka GKS „Piast”

- klub sportowy „Najemnik”

- Boks „Carbo”

- pokaz sprzętu wojskowego

13:00 – 13:45: Występ zespołu Chrząszcze

14:00 – 15.45: Mecz towarzyski Piast Gliwice – Ruch Chorzów

14:45 – 15:00: Mecz pokazowy dzieci z Akademii Piłkarskiej TEAM

15:50 – 16:15: Uhonorowanie Jarosława Kaszowskiego na płycie głównej Stadionu Miejskiego

16:15 – 17:30: Drużyna Przyjaciół Jarosława Kaszowskiego – Reprezentacja Polski Jerzego Engela

Aktualnosci
Stand-up Pyskowice! Serdecznie zapraszamy wszystkich na wyjątkowo szalony wieczór z komedią Stand-up w najlepszym wydaniu
1st Wizz Air Katowice Half Marathon To już oficjalne! 5.04.2018 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach obwieściliśmy światu, że 10 czerwca 2018 roku po raz pierwszy polecimy razem w sercu Śląska. Z przedstawicielami mediów spotkali się reprezentanci linii lotniczych Wizz Air, które są sponsorem tytularnych wydarzenia, Miasta Gospodarza Katowice - oficjalny profil miasta i Ci, którzy są odpowiedzialni za organizację - Cała Naprzód. Więcej informacji znajdziecie na naszej oficjalniej stronie www https://halfmarathonkce.pl/ i w pozostałych mediach społecznościowych. Śledźcie nas i bądźcie na bieżąco. Liczymy też oczywiście, że już 10 czerwca pobiegniecie razem z nami!
Newsletter
Zapisz się do newslettera jeśli chcesz otrzymywać informacje na temat imprez organizowanych przez Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Copyright © 2011 FineCMS - Design & Engine - strony www - FineCMS.pl